Design & Develop with by ZARBIN

انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی

خبرهای خوبی در راه است!

اسید بازهم قربانی گرفت


مهدی حسینی ساکن مشهد طراح دکوراسیون داخلی حدود ۵ ماه پیش مورد حمله با اسیدپاشی قرار گرفت. او که دو فرزند دارد و مانند هر مرد خانواده شب خسته به خانه باز می گشته که مورد حمله یک موتور سوار قرار گرفته است.

حسینی می گوید:حدود ساعت ۱ نیمه شب بود که به خسته از کار طولانی به خانه برگشتم، زمانی که مشغول قفل کردن ماشین بودم، متوجه موتور سواری که آن طرف خیابان پارک کرده بود، شدم . ابتدا فکر کردم قصد دزدی دارد و خودم را آماده کردم. زمانی که به سمت در خانه رفتم صدای موتور را ازپشت سرم شنیدم و برگشتم ، او هم به صورتم اسید پاشید. با این که آتش گرفته بودم پشت موتور را گرفتم و در حالی که فریاد می کشیدم موتور را رها نکردم و مقداری به زمین کشیده شدم که یک ماشین رهگذر جلوی موتور پیچید و توانستند او را بگیرند و تحویل نیروی انتظامی بدهند و هم اکنون در زندان است و منتظر اولین دادگاه هستیم.

این قربانی جوان از آسیب هایی که دیده و شرایط سختی که با آن دست و پنجه نرم می کند، گفت: جراحی های اولیه را در مشهد انجام دادم. اما متاسفانه  از زیر چشمانم تا دستانم آسیب دیده است. بینی ، دهان، گردن و دستانم آسیب شدیدی دیده و در حال حاضر درد ناحیه گردن و دستانم امانم را بریده است. دستانم گوشت اضافه آورده و خشک شده و گردنم هم در حال کج شدن است و دکترها می گویند احتمالا اعصاب گردنم از بین رفته است و در آستانه آرتروز قرار دارم. به تهران آمدم تا درمانم را ادامه دهم و با انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی آشنا و عضو آن شدم. دیگر نمی توانم مانند گذشته زندگی   و کار کنم.

پس از عضویت حسینی در انجمن احقا وکلای داوطلب انجمن اعلام آمادگی کرده اند تا به او و وکیلش مشاوره حقوقی داده تا بتوانند در دادگاه احقاق حق کنند. همچنین بابت درمان پیگیری های لازم در حال انجام است و حسینی در لیست ویزیت دکتر کمال فروتن قرار گرفته تا پس از ویزیت و تشخیص زمان جراحی وی انجام شود.

 

منبع: روابط عمومی احقا

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۲۲

بیشتر بخوانید