Design & Develop with by ZARBIN

انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی

خبرهای خوبی در راه است!

گزارش جراحی‌های انجمن احقا


گزارش جراحی‌های انجمن احقا از بهمن ماه سال گذشته تا تیر ماه ۱۳۹۹

 

۶ تن از قربانیان اسیدپاشی توسط دکتر کمال فروتن، مدیر عامل انجمن و تیم همراه جراحی شدند. شیوا راز قندی، ناهید یاری پور و بهاره عبدالهی برای اولین بار پس از عضویت در انجمن توسط تیم دکتر فروتن جراحی شدند. بخشی از هزینه جراحی‌ها توسط انجمن پرداخت شده است. همچنین الهام سلطانی، زینب قنبری ومحسن مرتضوی نیز مجددا جراحی شدند.

شیوا راز قندی

برای اولین بار پس از عضویت در انجمن توسط دکتر فروتن جراحی شد و بعد از جراحی بصورت رایگان تحت مراقبت‌های بعد از عمل نیز قرار گرفته است. تمام هزینه جراحی توسط انجمن پرداخت شد.

 

زینب قنبری

زینب قنبری یک روز بعد از ویزیت و معاینه به دلیل فوریت توسط دکتر فروتن جراحی‌ شد و تمامی هزینه  بیمارستان هم از صندوق انجمن پرداخت شد.

 

الهام سلطانی

الهام سلطانی برای پنجمین بار پس از عضویت در انجمن توسط دکتر فروتن جراحی شد. این بار عمل سنگینی برسر و گردن او انجام شد و بعداز جراحی بصورت رایگان تحت مراقبت‌های بعد از عمل نیز قرار گرفته است. هزینه جراحی، بیمارستان و تزریق‌ها بالا بود که بخشی از آن توسط انجمن پرداخت شد.

 

ناهید یاری پور

ناهید یاری پور یکی از قربانیان اسیدپاشی در کرمانشاه است. سال ۱۳۹۸ دادستان کرمانشاه از انجمن احقا دعوت کرد و ۳ تن از همکاران انجمن از جمله محسن مرتضوی عضو هیئت مدیره انجمن به کرمانشاه رفته و از نزدیک با قربانیان اسیدپاشی آشنا شدند که ناهید یاری پور یکی از این افراد است و پس از عضویت در انجمن احقا توسط دکتر فروتن جراحی شد. جراحی یاری پور بسیار سنگین بود و هزینه عمل و بیمارستان مبلغ بالایی بود که دکتر فروتن و تیم همراهشان هیچ هزینه‌ای دریافت نکردند و فقط هزینه بیمارستان و دستگاه‌ها پرداخت شد که آن هم توسط صندوق انجمن و خانه اصناف کرمانشاه پرداخت شد.

 

محسن مرتضوی رکورد زد

محسن مرتضوی برای صدمین بار در طول ۸ سال جراحی شد. او پس از اسیدپاشی بارها جراحی شده که سی بار آن توسط دکتر فروتن انجام شده است که تیم پزشکی این جراحی را رایگان انجام دادند اما هزینه بیمارستان برعهده محسن بود.

 

بهاره عبدالهی

دختری که همراه پدر و خواهرش مورد اسیدپاشی قرار گرفته و به تازگی عضو انجمن احقا شده است. او نیز توسط دکتر فروتن و تیم ایشان جراحی شد و تمام هزینه‌های این قربانی اسیدپاشی توسط انجمن پرداخت شد. 

 

 

منبع: روابط عمومی احقا

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

بیشتر بخوانید